Magic Solution, s.r.o.
Komplexní služby
v oblasti informačních technologií
ctverec-odkaz ctverec-odkaz
obrazek-v-pozadi

Software

TecAlliance (TecDoc) – jako dlouholetý partner zastupujeme tuto německou společnost v našem regionu s nabídkou rozsáhlého portfolia softwarových produktů a služeb, které jsou zaměřené na podporu činnosti v oblasti autoopravárenství a distribuce náhradních dílů na automobily. Pro produkty TecDoc provozujeme samostatné internetové stránky, které najdete na adrese tecdoc.cz.

Magic Software Enterprises – spolupráce s touto izraelskou IT společností nám umožňuje využívat velmi moderní vývojové a integrační softwarové nástroje. Zaměřujeme se hlavně na tvorbu software na zakázku. Aplikace tvoříme podle požadavků našich klientů, kteří se díky tomu nemusí přizpůsobovat možnostem standardně dostupných produktů. Vytvořený informační systém tak podporuje reálné postupy a umožňuje plně zachovat a integrovat často draze získaný know-how společnosti do každodenní rutinní práce. Námi vytvořený software nesvazuje ruce managementu při uskutečňování změn. Architektura systému umožňuje požadované změny provádět bez větších problémů. Pro vytváření software využíváme programovací jazyky nejnovější generace, které charakterizuje sofistikovaný, ale zároveň relativně rychlý způsob tvorby aplikací. Programátoři nejsou zatěžováni psaním samotného kódů programů a mohou se plně soustředit na implementaci požadovaných procesů. Tato metodika navíc přináší systematický způsob uložení informací pro řízení běhu samotných aplikací. Výsledkem je přehledná struktura aplikací umožňující bezpečné provádění změn i v úlohách, které původně vytvořil jiný programátor. Bezproblémová kontinuita vývoje aplikací je často rozhodujícím faktorem při volbě platformy a také ochranou investic do informačního systému.

Kromě našeho vlastního software dodáváme licence i pro běžně dostupné produkty na trhu. Nejčastěji se jedná o operační systémy, databázové produkty, monitorovací a bezpečnostní software. Našim zákazníkům doporučujeme produkty zejména následujících značek:

Microsoft
Novicom
obrazek-v-pozadi